APARTMÁNY STANDARD

Stylové a prakticky zařízené apartmány jsou o dispozici 1+kk. Je libo moderní, retro nebo Tiffany prostředí? Není problém…

Dominantní je vždy prostorná manželská postel. Součástí pokojů je plně zařízená kuchyňská linka se spotřebiči (rychlovarná konvice, varná deska, trouba), lednice s minibarem a TV. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem a ve většině pokojů se nachází klimatizace.

Snídaně je za příplatek 150 Kč/osoba.

Cena za noc: 1690 - 1890 Kč

Rezervovat

APARTMÁN DELUXE

Apartmán DELUXE nabízí dvě prostorné místnosti a je zařízen ve snovém venkovském stylu.

K dispozici je koupelna se sprchovým koutem, vlastní kuchyňská linka vybavená el. spotřebiči (rychlovarná konvice, lednice s minibarem, varná deska, trouba) a základním kuchyňským náčiním. V ložnici najdete masivní postel, TV a v horkých letních dnech je Vám k dospizici klimatizace.

Snídaně je za příplatek 150 Kč/osoba.

Cena za noc: 1990 - 2290 Kč

Rezervovat

Pobytové balíčky

K ubytování v našich apartmánech rovněž nabízíme odpočinek ve wellness a snídani na pokoj. To vše je zabaleno v různých variantách balíčků za zvýhodněnou cenu.

POBYT STANDARD + 2 HODINY WELLNESS

Tato varianta je určena pro 2 osoby. Jedná se o apartmán 1+kk s vybaveným kuchyňským koutem, TV, minibarem, koupelnou se sprchovým koutem. Ve většině pokojů se nachází klimatizace.

Balíček obsahuje pobyt pro 2 osoby na jednu noc, 2 hodiny v privátním wellness a snídani na pokoj.

Cena za noc: 2.790 ,- Kč

Rezervovat

POBYT DE LUXE + 2 HODINY WELLNESS

Tato varianta je určena pro náročnější dvojice nebo celé rodiny. Pro ubytování nabízíme apartmán 2+kk. Možnost přistýlky či dětské postýlky.

Balíček obsahuje pobyt pro 2 osoby na jednu noc, 2 hodiny v privátním wellness a snídani na pokoj.

Cena za noc: 3.190,- Kč

Rezervovat