APARTMÁN STANDARD

Velmi prakticky a moderně zařízený apartmán o dispozici 1+kk.

Dominantní je prostorná manželská postel. Součástí pokoje je plně zařízená kuchyňská linka se spotřebiči (rychlovarná konvice, varná deska, trouba) a lednice s minibarem. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a v pokoji se nachází klimatizace a TV.

Snídaně je za příplatek 100 Kč/osoba.

Cena za noc: 1599,- Kč

Rezervovat

APARTMÁN DE LUXE

Jedná se o apartmán s dispozicí 2+kk (pokoj s kuchyňským koutem a ložnicí), je zařízen ve snovém venkovském stylu s masivní manželskou postelí.

K dispozici je koupelna se sprchovým koutem, vlastní kuchyňská linka vybavená el. spotřebiči (rychlovarná konvice, lednice s minibarem, varná deska, trouba) a základním kuchyňským náčiním. Ložnice je opatřena TV a v horkých letních dnech je Vám k dospizici klimatizace.

Snídaně je za příplatek 100 Kč/osoba.

Cena za noc: 1890 Kč

Rezervovat

Pobytové balíčky

POKUD SE VÁM PO PŘÍJEMNĚ STRÁVENÉM ČASE V NAŠEM WELLNESS & SPA NEBUDE CHTÍT VYRAZIT NA CESTU K DOMOVU, NABÍZÍME VÁM MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V NAŠICH LUXUSNĚ ZAŘÍZENÝCH APARTMÁNECH.

POBYT STANDART + 2 HODINY WELLNESS

Tato varianta je určena pro 2 osoby. Jedná se o apartmán 1+kk s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV, minibarem a koupelnou se sprchovým koutem.

Snídaně je za příplatek 100 Kč/osoba.

Cena za noc: 1.899,- Kč

Rezervovat

POBYT DE LUXE + 2 HODINY WELLNESS

Tato varianta je určena pro náročnější dvojice nebo celé rodiny. Pro ubytování nabízíme apartmán 2+kk, zařízený v retro stylu. Možnost přistýlky či dětské postýlky.

Snídaně je za příplatek 100 Kč/osoba.

Cena za noc: 2.199,- Kč

Rezervovat