POKOJ SPA

Velmi prakticky a moderně zařízený apartmán o dispozici 1+kk.

Dominantní je prostorná manželská postel. Součástí pokoje je i zde plně zařízená kuchyňská linka se spotřebiči a minibarem. Koupelna je rovněž vybena sprchový koutem a v pokoji se nachází klimatizace.Cena pokoje je za noc se snídaní.

Cena za noc: 1.199,- Kč

POKOJ LUDVÍK

Jedná se o apartmán s dispozicí 2+kk (pokoj s kuchyňským koutem a ložnicí), je zařízen ve vkusném retro stylu s masivní manželskou postelí.

K dispozici je koupelna se sprchovým koutem, vlastní kuchyňská linka vybavená el. spotřebiči (mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s minibarem, varná deska) a základním kuchyňským náčiním. V horkých letních dnech je Vám k dospizici klimatizace.

Cena pokoje je za noc se snídaní.

Cena za noc: 1.499,- Kč

POKOJ ROMANTIC

Pokoj 1+kk v příjemném provensálském stylu je vybaven kuchyňským koutem se spotřebiči, základním kuchyňským vybavením a minibarem.

Koupelna je opět vybavena sprchovým koutem a celý pokoj můžete příjemně schladit umístěnou klimatizací. Zde je navíc LED televizor.

Cena pokoje je za noc se snídaní.

Cena za noc: 1.199,- Kč

Pobytové balíčky

POKUD SE VÁM PO PŘÍJEMNĚ STRÁVENÉM ČASE V NAŠEM WELLNESS & SPA NEBUDE CHTÍT VYRAZIT NA CESTU K DOMOVU, NABÍZÍME VÁM MOŽNOST UBYTOVÁNÍ V NAŠICH LUXUSNĚ ZAŘÍZENÝCH APARTMÁNECH.

POBYT STANDART + 2 HODINY WELLNESS

Tato varianta je určena pro 2 osoby. Jedná se o apartmán 1+kk s vybaveným kuchyňským koutem, klimatizací, TV, minibarem a koupelnou se sprchovým koutem.

Cena za noc: 1.899,- Kč

POBYT DE LUXE + 2 HODINY WELLNESS

Tato varianta je určena pro náročnější dvojice nebo celé rodiny. Pro ubytování nabízíme apartmán 2+kk, zařízený v retro stylu. Možnost přistýlky či dětské postýlky.

Cena za noc: 2.199,- Kč